• داینو سنتر

  توضیح:

  داینو یا Dynamometer وسیله ای برای اندازه گیری گشتاور، قوه اسب و دور موتور یک موتور گردنده است. اساس کار داینو این است که نیروی گشتاور و دور موتور یک موتور را محاسبه کند که با استفاده از فرمول می توان قوه اسب را نیز بدست آورد.
  داینو می تواند بعنوان وسیله تست کردن ایراد ماشین هم استفاده بشود.

 • آماده سازی اتومبیل مسابقه

  کامپیوترهایی که برای اتومبیل های مسابقه توسط این تیم تهیه می شوند به سفارش طراحی و ساخته می شوند این کامپیوترهای توان بالاتری را دارا هستند و قابلیت دسترسی دارند نسبت با کامپیوترهای استاندارد 100 برابر کارایی بیشتری و سیستماتیک تر هستند و تمامی پارامترها و Software و Data Base توسط تیم مهندسی ما Adjust می شوند بنابراین یکی از رموز موفقیت Nemesis 27 در نوع کامپیوتر و اطلاعات موجود در آن است.

  همانند یک ساختمان یا یک مجموعه ورزشی کامل از نظر ادوات و لوازم بسیار خوب ممکن است که ظاهر آنها کیفیت ساختار آنها را زیر سوال ببردو به همین دلیل ظاهر یک اتومبیل یا هر شیئی که توسط گروهی آماده می شود از اهمیت بسیاری برخوردار است کما اینکه کیفیت قطعات و نوع ساخت آن از لحاظ آیرودینامیک و اصول مهندسی دیگر حائز اهمیت است ولی در مجموع بادی کیت یک خودرو تمام کننده تشکیلات و متعلقات کلی یک اتومبیل است که اتومبیل های ما مانند باقی متعلقاتشان در این بخش نیز بهترین هستند.

  طراحی و آماده سازی موتور یک اتومبیل مسابقه از مهم ترین موضوعاتی است که باید در مورد آن اندیشید و برای انتخاب لوازم هر اتومبیل جی تی و آزاد نیاز به علوم کافی و مهندسی درباره طراحی و ساخت نوع موتور خاص برای اتومبیل آن کلاس است و نکته دیگر اینکه به دلیل تنوع نوع رانندگی در رانندگان موتور اتومبیل با پاوربندهای مختلف باید ساخته شود و این مهم فقط توسط شخصی امکان پذیر است که از اطلاعات علمی کامل برخوردار است و به اصول فنی آشنایی کامل دارد، ما به این موضوع آگاهی کامل داریم و تا به امروز ثابت کرده ایم که اتومبیل های ما چه در جی تی و چه در آزاد همواره دارای سکوهای نخست بوده اند و آنها این اتفاق بزرگ را مدیون علوم بسیار بالای تیم مهندسی خود هستند.

  در دنیای تیونینگ زیربندی های مختلفی را شاهد هستیم که از برندها و ساخت کشورهای مختلف هستند و تعدادشان نیز کم نیست و هرکدام نسبت به هر نوع اتومبیل چه در آزاد یا حجم های پایین تر ویژگی های خاص خود را دارا هستند و ما به تک تک این موضوعات اهمیت بسیار بالایی می دهیم.

  اتومبیل همواره با دو اصل روبروست شتاب مثبت و شتاب منفی و اتومبیلی موفق است که ترمزهای آن مطابق با نیاز آن باشد نه بیشتر و نه کمتر که در هر دو صورت اتومبیل مسابقه زمان را از دست خواهد داد ما نیز به این موضوع اشراف کامل داریم.

  طنین سیستم اگزوز هر اتومبیل نشانگر اصول – فنون – لوازم و پرفورمانس است که در موتور مسابقه وجود دارد، طراحی یک موتور با ساخت و بازدهی آن بسیار متفاوت است موتور اتومبیلی موتور موفق نامیده می شود که علاوه بر دارا بودن لوازم ریس توسط شخصی که علم این کار را دارد آماده شده باشد، سیستم اگزوز مانند موسیقی است که نباید فالش باشد چراکه بازگو کننده تمام این زحمات و تلاش های بی وقفه است، ساخت سیستم اگزوز از قوانین سخت و پیچیده ای برخوردار است، انتخاب نوع لوله – منحنی های لازم- قطر لوله- نوع جوشکاری - طول اگزوز و استفاده از منبع های مورد نیاز از نکات بسیار مهم سیستم اگزوز است که نیازمند مهارت بالاییست، طراحی سیستم اگزوز بر خلاف تصور عموم یکی از نکات حائز اهمیت در اتومبیل مسابقه می باشد و ما بهترین نوع اگزوز خودروهای مسابقه را تا به امروز ساخته ایم.

  وجود ی کابین مناسب برای هر راننده فضای جنجالی مسابقه را کمتر می کند برای هر اتومبیل مسابقه و هر راننده لازم است که با یک پنل ایده آل روبرو باشد، این مهم نیز نیاز به وقت کافی و انتخاب داشبورد مناسب و چیدمان نشانگرها برای هر راننده با مدل های دلخواه دارد، ما نیز مطابق با استانداردهای اتومبیل های هم رده خود در دنیا از بهترین ساختار برای داشبوردها برای اتومبیل های تیم استفاده می کنیم.

 • مکانیکی اتومبیل

  مکانیک خودرو یکی از علوم به روز و در حال توسعه است و با توجه به روند رو به رشد تکنولوژی به کار گرفته شده در خودروها افراد ناگزیر از آموختن این علوم و پیشرفت در این زمینه می باشند . یکی از دغدغه های صاحبان خودرو بعد از پیدا شدن عیوب فنی و مکانیکی در ماشین خود یافتن فردی ماهر و مجرب است که بتواند با کمال آسایش خودرو خود را به او سپرده و بدون هیچ مشکلی در انتظار آماده شدن خودرو خود بماند، موسسه NEMESIS 27 افتخار دارد با بهره گیری از تیم فنی مجرب خود بدون هیچ محدودیتی به انواع خودروهای شهری ، شهری تقویت شده و گذر موقت خدمات ارائه نموده و رضایت مشتریان را در این راستا جلب نماید بدیهی است عمده فعالیت فنی ما در حوزه خودروهای شهری بر روی خودروهای اروپایی علی الخصوص ب ام و و مرسدس بنز و ... می باشد، حتما دوستدار آرامش و اطمینان رانندگی در سفر می باشید اگر به سلامت خودرو خود اهمیت میدهید خدمات مکانیکی خودرو خود را به ما بسپارید و از نتیجه آن رضایتمند شوید .