از اوایل دهه 70 شور و شوق همراه با ویژگی های خاص و بهره گیری از علوم فراتر از زمان ، موجی از هیجان و شور را به وجود آورد که این خود نقطه عطف و آغاز خوبی برای رسیدن به اهداف آتی مان به شمار می رود.
می تپد قلب ورزشکارانی عاشق به دنبال سرعت و هیجانی که در پس آن یک عالم علوم و فنون نهفته است و مخاطبانی عاشق تر و نکته سنج تر به حمایت این افراد به پا می خیزند، مدت هاست که نظاره گر ماشین هایی هستیم که به در حال سبقت از رقیبان خود می باشند اما آیا به راستی همه ی این ماشین ها می توانند گرمای لاستیک هایی که پیاپی مسیرهای قدرت ، سرعت را طی می کنند به همگان نشان دهند؟

سکوتی دیگر که به فریادی تبدیل می شود ، در پس این فریاد بلند صدای گروهی را می شنویم که سالیان نه چندان کم به رقابت در کلاس های جی تی و آزاد پرداخته و توانسته اند با فریادشان همگان را متوجه این مساله کنند که معرفی کردن یک راننده ماهر، تکنولوژی و تفکر در این مسیر هدفی است بس محکم تر و باارزش تر، در مسابقات شاهد نگاه هایی هستیم که دیگر نگاهی سطحی نیست ، نگاهی بس موشکافانه که آیا این ماشین ها حاصل دستان کدام هنرمندان و افرادی حاذق است که زمان هایی را صرف کردند تا به خلق ماشین هایی بپردازند که تا به امروز شاید کمتر کسی به طور جدی این راه پر پیچ و خم را توانسته است طی کند!!

در کوچه پس کوچه های رویاهایمان دری از واقعیت به رویمان باز می شود که ما را نزدیک تر به هر آنچه که می خواهیم ، قدم هایمان را هر چه بلندتر به سویش بر می داریم به جایی می رسیم که فاصله اش با قدم هایمان بسیار کم است ، که ما را با دنیایی جدید و باور نکردنی روبه رو می کند که وقتی وارد آن می شویم غرق در عظمت چگونه ترکیب کردن رنگ ها ، نظم و فکری که پشت انجام دادن این همه کار پنهان شده است، اما پنهانی که آشکارتر از هر چیز برای ماست. این جا همان محله است آشنا به نام تهران پارس که گروهی آشناتر و حرفه ای تر به نام (نمسیس 27) مثل همیشه جسورتر و پر قدرت تر ظاهر شده اسند که تا به همگان نشان دهند که شعله ی فریادشان خاموش نشده است و هر روز فروزان تر و پر حرارت آماده ی خدمت و فعالیت در این عرصه ی پهناور می باشند.
( نمسیس 27 ) نماد انسان هایی سخت کوش در جهت هر چه بهتر کردن کارها و از بین بردن ضعف ها برای بدست آوردن قدرتی که خواهان کمک به علاقه مندانی است که سالیان دراز می خواهند در این راه فعالیت کنند.
مرکز تیونیگ ( نمسیس 27 ) با بکارگیری مجرب ترین کادر و تکنولوژی و استفاده از صاحبنظران بزرگ در این رشته برای رانندگان بزرگ اتوموبیلرانی محیطی گرم و دوستانه ایجاد کرده است که شبانه روز در آن همگی سعی در بهتر شدن برای خدمت به همگان می نمایند.
این گروه توانسته است که در زمینه ی خودروهای مسابقه ای خدمات ارزشمندی را در اختیار کسانی قرار دهد که خواهان کیفیت و کمیت می باشند، روحیه ی قدرت پذیری (نمسیس 27 ) باعث شده است که با بهینه سازی پیشرانه ها و لوازم بسیار پر اهمیت در یک ماشین قدرتمند ، خودرویی با هدفی والا در پیست های مسابقه ظاهر شوند و شعارشان را به گوش همگان برسانند، در این مرکز علاوه بر عوامل ذکر شده برای یک ماشین قدرتمند از لوازمی از قبیل رینگ ، لاستیک هایی باب طبع همه فصول سال به خصوص تایر های مخصوص روزهای بارانی که زمین خیس است عرضه می شوند.

همچنین در این مکان با استفاده از سیستم های نوین به ویژه سیستم کامپیوتری استندلون که با برنامه ریزی های مجدد بر روی آن می توانیم قدرت بالای اتوموبیل های مسابقه ای خود را در پیست آزادی نظاره گر باشیم، همیشه استفاده از وسایل گران قیمت باعث کاآرمدترین هدف نمی شود زیرا صرف کردن پول زیاد که در پس آن هیچ محاسبه و فکری نخوابیده است بی فایده می باشد. (نمسیس 27 ) با استفاده از گروهی مجرب در خریداری کردن قطعات از سایر کشورها بر اساس نیاز یک ماشین وهزینه کردن پول به اندازه ی صحیح و درست در این مسیر و در اختیار قرار دادن به مشتریان و بخصوص ماشین های مسابقه ای توانسته است گامی بسوی پیشرفت بردارد.

از دهه ی 80 به بعد ( نمسیس 27 ) کار خود را به صورت حرفه ای آغاز و چراغ راه خود را در این مسیر بسیار روشن تر کرده است به طوری که ماشین هایی که از قطعات آلمانی و آمریکایی و ... جمع بندی شده اند نتوانسته برای مدت طولانی پاسخگوی این عرصه پرهیجان شوند.لازم به ذکر است ماشین هایی که از حوزه ی خلیج فارس به این کشور وارد می شوند هم دیگر حرفی برای گفتن ندارند و سکوت مقابل گروه هایی کردند که توانسته اند همیشه پیشرفتی برای بهتر شدن داشته باشند و این همان پیشرفتی است که خواهان هر روزه ی آن می باشیم.

قبلا خودرویی را که در سال 1387 با تکنولوژی آن زمان توسط افراد این گروه آماده سازی شده بود ، که توانسته بود قدرت خود را به رخ رقبایش بکشد و در چند متری اتومبیل قهرمان در کلاس آزاد از خط پایان مسابقه عبور کند و این همان نقطه عطفی است برای عبور کردن از نقطه پایان برای قهرمانی درسال های آتی . آماده سازی هریک از خودروهایی که شما در مسابقه می بینید مراحل خاصی دارد و زمانی حدودا تا 2 ماه صرف انجام این کار می شود البته به تازگی یکی از خودروهایی که برای کلاس آزاد آماده شده است جهت رقابت و نشان دادن سرعت در این موسسه 22 روز بیشتر زمان صرف ساختنش نشد، از ابتدای کار دوست داشتیم اصولی ترین تیم در کشور باشیم و گذشت زمان این اتفاق بزرگ را نشان داده است و پس از گذشت چند سال حال دیگر به اهدافمان نزدیک شده ایم، زمانی که بهترین ها دست به دست هم می دهند تا یک اتومبیل به این شکل آماده شود و بر تمام گفته های بالا مهر تایید می زند.

اما این ها آخر یک ماجرا برای انسان هایی که به دنبال قدرت واقعی هستند نیست.